Під час ІІІ Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек у Шосткинській загальноосвітній школі № 11 вперше відбулася благодійна акція «Паперовий Бум!» під гаслом «Збери макулатуру – збережи дерево!»

Бібліотекар школи Фатун В. В. звернула увагу дітей на необхідність використання вторинної сировини та збереження природних ресурсів рідного краю.

/Files/images/fatun/DSC_3018.jpg

/Files/images/fatun/DSC_2974.jpg

/Files/images/fatun/DSC_2964.jpg

Всього за 3 дні спільними зусиллями було зібрано майже 1 т макулатури. Це дало змогу зберегти життя 14 деревам, 1000 кВт електроенергії та 200000 л води під час вироблення нового паперу.

/Files/images/fatun/DSC_3028.jpg

/Files/images/fatun/DSC_3049.jpg

/Files/images/fatun/DSC_3050.jpg На виручені кошти від здачі вторинної сировини у шкільну бібліотеку придбано 20 примірників художньої літератури! Вони чекають на своїх читачів!
Переможці нагороджені грамотами та солодкими призами. Навесні у шкільному саду будуть висаджені саджанці плодових дерев.Ми щиро дякуємо всім учасникам акції: учням, їх батькам, класним керівникам за активність, прагнення не лише перемогти у змаганні, але й внести маленький вклад у збереження навколишнього середовища!

Акція «Паперовий Бум» у школі № 11 відтепер - щорічна!!!

Кiлькiсть переглядiв: 239

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.