/Files/images/fatun/033dfb4f418ebcfd4ab923c0a467878a_XL.jpg У жовтні 2015 року відбувся Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом: «Виховуємо громадянина – патріота України».

Мета його полягала у формуванні ціннісного і шанобливого ставлення особистості до українського народу та його культури, утвердження гуманістичної моральності як базової основи громадянського суспільства.
У рамках місячника були проведені заходи, що сприяли формуванню патріотичних почуттів та громадянської самосвідомості.
У бібліотеці розгорнулась тематична поличка «Історія мого міста. Видатні постаті рідного краю», книжкова виставка « Не умре козацька слава, не умре козацький дух».
/Files/images/fatun/6464017.jpg Інформаційний куточок «Нам жити та пам’ятати» познайомив відвідувачів з героями-земляками В. Кондратенком, С. Коворотним, І. Євдокименком, що загинули під час здійснення АТО, захищаючи нашу Батьківщину на сході України..
Школярі 5-6 класів з відеоролика дізналися, чому українці шанують М. Грушевського, ознайомилися з примірниками його історичних видань.

/Files/images/fatun/DSC_1709.jpg /Files/images/fatun/DSC_1702.jpg


/Files/images/fatun/img0 (1).jpg Учні 9-Б класу переглянули презентацію «Славетні імена України. М. Грушевський – український історик, громадський та політичний діяч».
/Files/images/fatun/DSC_1832.jpg До Дня захисника Вітчизни та українського козацтва діти підготували військовослужбовцям листівки-привітання, брали участь у конкурсі малюнків «Де козак - там і слава».
/Files/images/fatun/DSC_1745.jpg Серед семикласників відбувся диспут на тему: « Чим може пишатися українець?»
/Files/images/fatun/DSC_1747.jpg Учні початкових класів здійснили заочну подорож під назвою «Наша Батьківщина – рідна Україна».
Активно брали участь у створенні закладок для книг власними руками, оздоблених народним орнаментом, використовуючи різні техніки виготовлення, матеріали національних кольорів. Найкращі роботи були відмічені, їх автори отримали заохочувальні призи.
/Files/images/fatun/DSC_1837.jpg
/Files/images/fatun/DSC_1838.jpg
/Files/images/fatun/DSC_1847.jpg

На сьогоднішній день наша шкільна бібліотека застосовує різноманітні методи та форми патріотичного виховання, сприяє формуванню життєвих, соціальних, громадянських компетентностей, розширює знання про історію, літературу, культурні традиції нашого народу .
Кiлькiсть переглядiв: 182

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.