Учні-переможці І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з навчальних предметів

№ з/п ПІБ учня Клас Зайнятемісце ПІБ учителя
Українськамова і література
1. Скрипка Владислав Хієнович 7-Б І Решітько С.П.
2. Лапіна Поліна Сергіївна 7-А ІІ Решітько С.П.
3. Цирулик Ірина Анатоліївна 8-Б І Красноруцька І.В.
4. Сокульський Павло Анатолійович 8-Б ІІ Красноруцька І.В.
5. Рябік Юлія Юріївна 8-Б ІІІ Красноруцька І.В.
6. Демиденко Ярослава Ігорівна 9-В І Фесенко О.І.
Математика
1. Фролова Вероніка Сергіївна 6-А І Медвєдь Т.Г
2. Кухаркова Яна Леонідівна 6-Б ІІ Медвєдь Т.Г
3. Скрипка Владислав Хієнович 7-Б І Нікітіна Н.В
4. Сиденко Савелій Петрович 7-А ІІ Медвєдь Т.Г.
5. Цирулик Ірина Анатоліївна 8-Б І Медвєдь Т.Г.
6. Демиденко Ярослава Ігорівна 9-В І Медвєдь Т.Г.
7. Парнет Анастасія Олександрівна 10-А І Нікітіна Н.В.
8. Середа Вячеслав Владиславович 10-А ІІ Нікітіна Н.В.
Географія
1. Лукашенко Станіслав Олексійович 8-А І Бондаренко Н.В.
2. Сокульський Павло Анатолійович 8-Б ІІ Бондаренко Н.В.
3. Демиденко Ярослава Ігорівна 9-В І Бондаренко Н.В.
4. Гуща Діана Петрівна 9-Б ІІ Бондаренко Н.В.
5. Довгуля Владислав Валерійович 10-А І Бондаренко Н.В.
6. Дегтярьов Дмитро Євгенійович 10-А ІІ Бондаренко Н.В.

Економіка

1. Парасочка Олександра Володимирівна 11-А І Бондаренко Н.В.
Англійська мова
1. Сокульський Павло Анатолійович 8-Б ІІ Яцишина Л.М
2. Тітова Мілана Андріївна 8-В ІІІ Яцишина Л.М
3. Шкурко Владислава Геннадіївна 9-В ІІІ Яцишина Л.М
4. Довгуля Владислав Валерійович 10-А І Головньова В.О.
5. Середа Вячеслав Владиславович 10-А ІІ Головньова В.О.
6. Смирнов Павло Юрійович 10-А ІІІ Головньова В.О.
Історія
1. Басиста Віолетта Вячеславівна 8-А І Двоскін Л.Ю.
2. Дегтярьов Дмитро Євгенович 10-А І Двоскін Л.Ю.
3. Кривущенко Надія Олександрівна 11-А І Двоскін Л.Ю.
Фізика
1. Скрипка Владислав Хієнович 7- Б І Козинець О.Г.
2. Сиденко Савелій Петрович 7-А ІІ Козинець О.Г.
3. Цирулик Ірина Анатоліївна 8-Б ІІ Козинець О.Г.
4. Литвинов Ілля Миколайович 9-В ІІ Козинець О.Г.
5. Парнет Анастасія Олександрівна 10-А І Козинець О.Г.
6. Ващина Маргарита Владиславівна 10-А ІІ Козинець О.Г
Інформатика
1. Іванніков Даниїл Олександрович 9-Б ІІ Троян І.А
2. Панасевич Артем Ігорович 9-Б ІІ Троян І.А.
3. Євтушенко Олексій Вадимович 11-А ІІІ Троян І.А

Правознавство

1. Медведкова Надія Олександрівна 9-Б І Самбур О.В
2. Демиденко Ярослава Ігорівна 9-В ІІ Самбур О.В
3. Дегтярьов Дмитро Евгенович 10-А І Самбур О.В
4. Смирнов Павло Юрійович 10-А ІІ Самбур О.В

Інформаційні технології

1. Оснач Данило Віталійович 8-А ІІ Троян І.А.
2. Сокульський Павло Анатолійович 8-Б ІІІ Троян І.А.
3. Панасевич Артем Ігорович 9-Б І Троян І.А.
4. Іванніков Даниїл Олександрович 9-Б ІІ Троян І.А.
5. Шулежко Іван Володимирович 11-А І Троян І.А.
Астрономія
1. Парнет Анастасія Олександрівна 10-А І Козинець О.Г.
2. Доронін Микита Сергійович 10-А І Козинець О.Г.
3. Павлюченко Данило Андрійович 11-А І Козинець О.Г.
4. Кривущенко Надія Олександрівна 11-А ІІ Козинець О.Г.
Хімія
1. Ляшенко Олександр Миколайович 7-Б І Ладинська Т.М.
2. Кривонос Діана Сергіївна 7-Б ІІ Ладинська Т.М.
3. Сиденко Савелій Петрович 7-А ІІІ Ладинська Т.М.
4. Цирулик Ірина Анатоліївна 8-Б ІІ Плева І.М.
5. Капля Денис Вікторович 8-А ІІІ Плева І.М.
6. Панасевич Артем Ігорович 9-Б І Ладинська Т.М.
7. Савінова Юлія Сергіївна 9-В ІІ Ладинська Т.М.
8. Демиденко Ярослава Ігорівна 9-В ІІІ Ладинська Т.М.
9. Парнет Анастасія Олександрівна 10-А ІІ Плева І.М.
Біологія
1. Лукашенко Станіслав Олексійович 8-А І Бойко І.В.
2. Круглик Аліна Андріївна 8-Б ІІ Бойко І.В.
3. Цирулик Ірина Анатоліївна 8-Б ІІІ Бойко І.В.
4. Ількун Євгенія Вячеславівна 9-В ІІІ Бойко І.В.
5. Довгуля Владислав Валерійович 10-А І Бойко І.В
6. Павлюченко Данило Андрійович 11-А І Бойко І.В.
7. Парасочка Олександра Володимирівна 11-А ІІ Бойко І.В.

Екологія

1. Кудрявець Євген Сергійович 10-А ІІІ Бойко І.В.
2. Парасочка Олександра Володимирівна 11-А ІІІ Бойко І.В.

Трудове навчання (обслуг.праця)

1. Кузьміна Наталія Олександрівна 8-Б І Лежніна С.П.
2. Шевченко Єлизавета 8-Б ІІ Лежніна С.П.
3. Рябік Юлія Юріївна 8-Б ІІІ Лежніна С.П.
4. Ващина Маргарита Владиславівна 10-А І Лежніна С.П.
5. Артеменко Яна Юріївна 10-А ІІ Лежніна С.П.
6. Рубанік Наталія Олександрівна 10-А ІІІ Лежніна С.П.

Трудове навчання (техн..види)

1. Русецький Олександр Олегович 8-Б І Гаєвий Ф.Ф.
2. Лукашенко Станіслав Олексійович 8-А ІІ Гаєвий Ф.Ф.
3. Кудрявець Євген Сергійович 10-А ІІ Гаєвий Ф.Ф.
4. Самойлов Олександр Сергійович 11-А І Гаєвий Ф.Ф.

Російська мова та література

1. Демиденко Ярослава Ігорівна 9-В ІІ Лукашенко Т.М.
2. Ващина Маргарита Владиславівна 10-А І Лукашенко Т.М.
Кiлькiсть переглядiв: 233

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.