Учні-переможці І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
з навчальних предметів
№ з/п | ПІБ учня | Клас | Зайнятемісце | ПІБ учителя |
Українськамова і література |
1. | Скрипка Владислав Хієнович | 7-Б | І | Решітько С.П. |
2. | Лапіна Поліна Сергіївна | 7-А | ІІ | Решітько С.П. |
3. | Цирулик Ірина Анатоліївна | 8-Б | І | Красноруцька І.В. |
4. | Сокульський Павло Анатолійович | 8-Б | ІІ | Красноруцька І.В. |
5. | Рябік Юлія Юріївна | 8-Б | ІІІ | Красноруцька І.В. |
6. | Демиденко Ярослава Ігорівна | 9-В | І | Фесенко О.І. |
Математика |
1. | Фролова Вероніка Сергіївна | 6-А | І | Медвєдь Т.Г |
2. | Кухаркова Яна Леонідівна | 6-Б | ІІ | Медвєдь Т.Г |
3. | Скрипка Владислав Хієнович | 7-Б | І | Нікітіна Н.В |
4. | Сиденко Савелій Петрович | 7-А | ІІ | Медвєдь Т.Г. |
5. | Цирулик Ірина Анатоліївна | 8-Б | І | Медвєдь Т.Г. |
6. | Демиденко Ярослава Ігорівна | 9-В | І | Медвєдь Т.Г. |
7. | Парнет Анастасія Олександрівна | 10-А | І | Нікітіна Н.В. |
8. | Середа Вячеслав Владиславович | 10-А | ІІ | Нікітіна Н.В. |
Географія |
1. | Лукашенко Станіслав Олексійович | 8-А | І | Бондаренко Н.В. |
2. | Сокульський Павло Анатолійович | 8-Б | ІІ | Бондаренко Н.В. |
3. | Демиденко Ярослава Ігорівна | 9-В | І | Бондаренко Н.В. |
4. | Гуща Діана Петрівна | 9-Б | ІІ | Бондаренко Н.В. |
5. | Довгуля Владислав Валерійович | 10-А | І | Бондаренко Н.В. |
6. | Дегтярьов Дмитро Євгенійович | 10-А | ІІ | Бондаренко Н.В. |
Економіка
1. | Парасочка Олександра Володимирівна | 11-А | І | Бондаренко Н.В. |
Англійська мова |
1. | Сокульський Павло Анатолійович | 8-Б | ІІ | Яцишина Л.М |
2. | Тітова Мілана Андріївна | 8-В | ІІІ | Яцишина Л.М |
3. | Шкурко Владислава Геннадіївна | 9-В | ІІІ | Яцишина Л.М |
4. | Довгуля Владислав Валерійович | 10-А | І | Головньова В.О. |
5. | Середа Вячеслав Владиславович | 10-А | ІІ | Головньова В.О. |
6. | Смирнов Павло Юрійович | 10-А | ІІІ | Головньова В.О. |
Історія |
1. | Басиста Віолетта Вячеславівна | 8-А | І | Двоскін Л.Ю. |
2. | Дегтярьов Дмитро Євгенович | 10-А | І | Двоскін Л.Ю. |
3. | Кривущенко Надія Олександрівна | 11-А | І | Двоскін Л.Ю. |
Фізика |
1. | Скрипка Владислав Хієнович | 7- Б | І | Козинець О.Г. |
2. | Сиденко Савелій Петрович | 7-А | ІІ | Козинець О.Г. |
3. | Цирулик Ірина Анатоліївна | 8-Б | ІІ | Козинець О.Г. |
4. | Литвинов Ілля Миколайович | 9-В | ІІ | Козинець О.Г. |
5. | Парнет Анастасія Олександрівна | 10-А | І | Козинець О.Г. |
6. | Ващина Маргарита Владиславівна | 10-А | ІІ | Козинець О.Г |
Інформатика |
1. | Іванніков Даниїл Олександрович | 9-Б | ІІ | Троян І.А |
2. | Панасевич Артем Ігорович | 9-Б | ІІ | Троян І.А. |
3. | Євтушенко Олексій Вадимович | 11-А | ІІІ | Троян І.А |
| | | | | | |
Правознавство
1. | Медведкова Надія Олександрівна | 9-Б | І | Самбур О.В |
2. | Демиденко Ярослава Ігорівна | 9-В | ІІ | Самбур О.В |
3. | Дегтярьов Дмитро Евгенович | 10-А | І | Самбур О.В |
4. | Смирнов Павло Юрійович | 10-А | ІІ | Самбур О.В |
Інформаційні технології
1. | Оснач Данило Віталійович | 8-А | ІІ | Троян І.А. |
2. | Сокульський Павло Анатолійович | 8-Б | ІІІ | Троян І.А. |
3. | Панасевич Артем Ігорович | 9-Б | І | Троян І.А. |
4. | Іванніков Даниїл Олександрович | 9-Б | ІІ | Троян І.А. |
5. | Шулежко Іван Володимирович | 11-А | І | Троян І.А. |
Астрономія |
1. | Парнет Анастасія Олександрівна | 10-А | І | Козинець О.Г. |
2. | Доронін Микита Сергійович | 10-А | І | Козинець О.Г. |
3. | Павлюченко Данило Андрійович | 11-А | І | Козинець О.Г. |
4. | Кривущенко Надія Олександрівна | 11-А | ІІ | Козинець О.Г. |
Хімія |
1. | Ляшенко Олександр Миколайович | 7-Б | І | Ладинська Т.М. |
2. | Кривонос Діана Сергіївна | 7-Б | ІІ | Ладинська Т.М. |
3. | Сиденко Савелій Петрович | 7-А | ІІІ | Ладинська Т.М. |
4. | Цирулик Ірина Анатоліївна | 8-Б | ІІ | Плева І.М. |
5. | Капля Денис Вікторович | 8-А | ІІІ | Плева І.М. |
6. | Панасевич Артем Ігорович | 9-Б | І | Ладинська Т.М. |
7. | Савінова Юлія Сергіївна | 9-В | ІІ | Ладинська Т.М. |
8. | Демиденко Ярослава Ігорівна | 9-В | ІІІ | Ладинська Т.М. |
9. | Парнет Анастасія Олександрівна | 10-А | ІІ | Плева І.М. |
Біологія |
1. | Лукашенко Станіслав Олексійович | 8-А | І | Бойко І.В. |
2. | Круглик Аліна Андріївна | 8-Б | ІІ | Бойко І.В. |
3. | Цирулик Ірина Анатоліївна | 8-Б | ІІІ | Бойко І.В. |
4. | Ількун Євгенія Вячеславівна | 9-В | ІІІ | Бойко І.В. |
5. | Довгуля Владислав Валерійович | 10-А | І | Бойко І.В |
6. | Павлюченко Данило Андрійович | 11-А | І | Бойко І.В. |
7. | Парасочка Олександра Володимирівна | 11-А | ІІ | Бойко І.В. |
Екологія
1. | Кудрявець Євген Сергійович | 10-А | ІІІ | Бойко І.В. |
2. | Парасочка Олександра Володимирівна | 11-А | ІІІ | Бойко І.В. |
Трудове навчання (обслуг.праця)
1. | Кузьміна Наталія Олександрівна | 8-Б | І | Лежніна С.П. |
2. | Шевченко Єлизавета | 8-Б | ІІ | Лежніна С.П. |
3. | Рябік Юлія Юріївна | 8-Б | ІІІ | Лежніна С.П. |
4. | Ващина Маргарита Владиславівна | 10-А | І | Лежніна С.П. |
5. | Артеменко Яна Юріївна | 10-А | ІІ | Лежніна С.П. |
6. | Рубанік Наталія Олександрівна | 10-А | ІІІ | Лежніна С.П. |
Трудове навчання (техн..види)
1. | Русецький Олександр Олегович | 8-Б | І | Гаєвий Ф.Ф. |
2. | Лукашенко Станіслав Олексійович | 8-А | ІІ | Гаєвий Ф.Ф. |
3. | Кудрявець Євген Сергійович | 10-А | ІІ | Гаєвий Ф.Ф. |
4. | Самойлов Олександр Сергійович | 11-А | І | Гаєвий Ф.Ф. |
Російська мова та література
1. | Демиденко Ярослава Ігорівна | 9-В | ІІ | Лукашенко Т.М. |
2. | Ващина Маргарита Владиславівна | 10-А | І | Лукашенко Т.М. |
Кiлькiсть переглядiв: 528
Коментарi