Якими будуть ЗНО та ДПА з іноземної мови у 2016 році?

Нараді відомо, що(наказ Міністерства освіти і науки України від 14.09.2015 № 923 (із змінами))ДПА з іноземної, яка залишаєтсья обов'язковою для всіх випускників шкіл,буде такою:

  • Це буде державна підсумкова атестація (випускний іспит) з поєднанням зовнішнього незалежного оцінювання у навчальних закладах. Тобто цей іспит буде проводитись у школах, і це буде лише ДПА, результат якої піде до атестату.
  • Щодо змісту та форми цієї ДПА наразі відомо, що будуть використані письмові завдання, що напрацьовані для зовнішнього незалежного оцінювання.А також перевірятиметься 3 основні види мовленнєвої діяльності:читання, письмо та аудіювання. Нагадаємо, що раніше перевірялось читання та письмо, у цьому році додається ще йаудіювання.
  • А в наступному2017 році ДПА повністю буде суміщена із ЗНО.

ЗНО з іноземної мовибуде таким:

  • як і минулого 2015 року випускники, яким для вступу на вибрану спеціальністьпотрібен результат зовнішнього оцінювання, будуть складати його у тому ж форматі, який був минулого року. Тобто, якщо для вступу потрібна іноземна, випускник складатиме спочату обов'язкову ДПА з іноземної у школі, а згодом ЗНО з іноземної у пункті проведення тестування.

Наразі потрібно чекати наступних уточнюючих новин або зразків тестів, які будуть проходити випускники у 2016 році. Як тільки вони з'являться, ми обов'язково поінформуємо.

Кiлькiсть переглядiв: 816

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.