Учень 9 - Б класу Панасевич Артем ,
який посів 2 місце в другому етапі, та 3 місце в ІІІ етапі обласної Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії,
вчитель Ладинська Тетяна Миколаївна
Артем посів ІІІ призове місце у ІІ (міському ) етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. вчитель Красноруцька Інна Василівна
Вітаємо Самойлова Олександра,
учня 11 класу,
Олександр посів I місце в II етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з технічної праці, та ІІІ місце на III етапі обласної Всеукраїнської учнівської олімпіади з технічної праці учитель Гаєвий Федір Федорович.
Вітаємо Лукашенко Станіслава учня 8-А класу - ІІ місце у II етапі
Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, та III місце з географії.
Вчитель- Бойко Ірина Віталіївна та Бондаренко Наталія Вячеславівна.
Вітаємо Дегтярьова Дмитра учня 10 класу, переможця II етапу
Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії та правознавства який зайняв 3ті місця.
Учитель Двоскін Леонід Юрійович та Самбур Олена Василівна
Вітаємо ученицю 10 класу переможницю II етапу
всеукраїнських учнівських олімпіад, яка виборола 2 призових місця
Зустрічайте Парнет Анастасію.
3 е місце з астрономії вчитель Козинець Олена Григорівна
3 місце з математики, вчитель Нікітіна Надія Володимирівна
Вітаємо ученицю 10 класу, Ващину Маргариту,
Маргарита зайняла 2 місце в II етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з обслуговуючої праці,
учитель Лежніна Світлана Петрівна
Вітажмо учня 8 – Б класу Русецького Олександра
який посів II місце в II етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з технічної праці,
учитель Гаєвий Федір Федорович
Вітаємо Ляшенко Олександра учня 7 – Б класу
III місце в II етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, учитель Ладинська Тетяна Миколаївна
Вітаємо учня 7 – А класу Сиденка Савелія
III місце в II етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії,
учитель Ладинська Тетяна Миколаївна
Вітаємо Кривонос Діану, ученицю 7 - класу
III місце в II етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії,
учитель Ладинська Тетяна Миколаївна
Вітаємо ученицю 8 – Б класу Цирулик Ірину,
Ірина посіла III місце на IIму
етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії
учитель Плева Ірина Михайлівнта
Вітаємо учня 7 – Б класу Скрипку Владислава
ІІІ місце з математики на IIму етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади.
Вчитель- Нікітіна Надія Володимирівна.
Вітаємо ученицю 9 - В класу Демиденко Ярославу
На IIму етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики виборола IIIмісце.
Учитель Медведь Тамара Григорівна.
Вітаємо Лапіну Поліну, ученицю 8-А класу,
яка виборола ІІІ місце у ІІ етапі ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
вчитель Решітько Світлана Петрівна.
Майбутнє України залежить не від розмірів її території чи потужності виробництва, а від інтелектуальної могутності , творчого потенціалу нації.
- Одним із основних завдань сучасної школи є залучення творчо обдарованих учнів до наукової діяльності, що успішно здійснюється через систему Малої академії наук, мета якої – формування інтелектуального потенціалу нації – майбутньої наукової еліти України.
Роботи юних науковців є однією з актуальних форм задоволення інтересів і потреб особистості у додатковій освіті та професійному самовизначенні
Вітаємо Парасочку Олександру ученицю 11 класу,
Олександра посіла ІІІ місце з економіки у I му міському етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук.
Науковий керівник – вчитель економіки Бондаренко Н.В.
Коментарi