Учень 9 - Б класу Панасевич Артем ,

який посів 2 місце в другому етапі, та 3 місце в ІІІ етапі обласної Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії,

вчитель Ладинська Тетяна Миколаївна

Артем посів ІІІ призове місце у ІІ (міському ) етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. вчитель Красноруцька Інна Василівна

Вітаємо Самойлова Олександра,

учня 11 класу,

Олександр посів I місце в II етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з технічної праці, та ІІІ місце на III етапі обласної Всеукраїнської учнівської олімпіади з технічної праці учитель Гаєвий Федір Федорович.

Вітаємо Лукашенко Станіслава учня 8-А класу - ІІ місце у II етапі

Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, та III місце з географії.

Вчитель- Бойко Ірина Віталіївна та Бондаренко Наталія Вячеславівна.

Вітаємо Дегтярьова Дмитра учня 10 класу, переможця II етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії та правознавства який зайняв 3ті місця.

Учитель Двоскін Леонід Юрійович та Самбур Олена Василівна

Вітаємо ученицю 10 класу переможницю II етапу

всеукраїнських учнівських олімпіад, яка виборола 2 призових місця

Зустрічайте Парнет Анастасію.

3 е місце з астрономії вчитель Козинець Олена Григорівна

3 місце з математики, вчитель Нікітіна Надія Володимирівна

Вітаємо ученицю 10 класу, Ващину Маргариту,

Маргарита зайняла 2 місце в II етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади

з обслуговуючої праці,

учитель Лежніна Світлана Петрівна

Вітажмо учня 8 – Б класу Русецького Олександра

який посів II місце в II етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з технічної праці,

учитель Гаєвий Федір Федорович

Вітаємо Ляшенко Олександра учня 7 – Б класу

III місце в II етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, учитель Ладинська Тетяна Миколаївна

Вітаємо учня 7 – А класу Сиденка Савелія

III місце в II етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії,

учитель Ладинська Тетяна Миколаївна

Вітаємо Кривонос Діану, ученицю 7 - класу

III місце в II етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії,

учитель Ладинська Тетяна Миколаївна

Вітаємо ученицю 8 – Б класу Цирулик Ірину,

Ірина посіла III місце на IIму

етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

учитель Плева Ірина Михайлівнта

Вітаємо учня 7 – Б класу Скрипку Владислава

ІІІ місце з математики на IIму етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади.

Вчитель- Нікітіна Надія Володимирівна.

Вітаємо ученицю 9 - В класу Демиденко Ярославу

На IIму етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики виборола IIIмісце.

Учитель Медведь Тамара Григорівна.

Вітаємо Лапіну Поліну, ученицю 8-А класу,

яка виборола ІІІ місце у ІІ етапі ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

вчитель Решітько Світлана Петрівна.

Майбутнє України залежить не від розмірів її території чи потужності виробництва, а від інтелектуальної могутності , творчого потенціалу нації.

- Одним із основних завдань сучасної школи є залучення творчо обдарованих учнів до наукової діяльності, що успішно здійснюється через систему Малої академії наук, мета якої – формування інтелектуального потенціалу нації – майбутньої наукової еліти України.

Роботи юних науковців є однією з актуальних форм задоволення інтересів і потреб особистості у додатковій освіті та професійному самовизначенні

Вітаємо Парасочку Олександру ученицю 11 класу,

Олександра посіла ІІІ місце з економіки у I му міському етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук.

Науковий керівник – вчитель економіки Бондаренко Н.В.

Кiлькiсть переглядiв: 307

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.